Loading

Sevgi ve Güvene Dayalı Eğitim

Modern ve özgün bir eğitim ortamı sunan Neşeli Anaokulu; sevgi ve güvene dayalı bir eğitim anlayışıyla yola çıkmıştır.  Enerjisini ve gücünü, kurucularının eğitim sektöründe geçen uzun yıllar boyunca elde ettikleri deneyim ve bilgi birikiminden almaktadırlar. Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı bir özel okul öncesi eğitim kurumudur. İnanıyoruz ki; insanoğlu yedisinde neyse yetmişinde o’dur. Bu gerçekten yola çıkarak erken çocukluk dönemi kişilik ve davranış gelişiminde oldukça önemli rol oynar. Yaratıcılık ve yetenek bireyin özgünlüğü ve yaşam boyu başarısı için gereklidir. Erken çocukluk döneminde, çocuklarımıza sunulan zengin öğrenme ortamları ve olumlu çevre şartları; onların zihinsel, fiziksel, duygusal, sosyal ve dil gelişimleri açısından gelişimsel değişim yaratmada oldukça önemli rol oynar.
 
Özel Neşeli Anaokulu çocuklar için oluşturulan güvenli, keyifli ve çok yönlü bir gelişim ve eğitim alanıdır.“Her çocuk yeteneklidir ve özeldir; her birinin yeteneği bir diğerininkinden farklıdır”. Her bir çocuk için geliştirilen “bireysel gelişim planları” aracılığıyla çocukların tüm gelişim alanları desteklenip mevcut potansiyellerini en üst seviyede gerçekleştirmeleri için onlara yaşam ve eğitim alanı sağlanmaktadır.
 
Türkiye’nin yarınlarına yatırım yapma misyonuyla var olan Özel Neşeli Anaokulu; bu ilke ve anlayışla, kurucuları Neşe OKAY AKGÜL ve Canan GÜRDALAR rehberliğinde, çocuklarınızı geleceğe birlikte hazırlamak üzere tüm velileri okulun güvenli ve neşeli çatısı altında buluşmaya davet ediyor.
 
Her zaman “Neşeli” kalmanız dileğiyle...